1 / 1
Golf 3 delovi
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 10:48

Прилеп / Прилеп

Delovi za golf 3 se za golf 3,bregasta Bos tdi turbo alnasaeri altrnatori. Branici zaddni dr za kratok golf vrati sepi glavini amortizeri trap. Dobosi disk zadeni predni
Poluosovini
Poveke info na
075 974 299 Rubin

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
075 000 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам