Logo

BMW 525D

Број на оглас: 3116406 | Објавен на: 14.06.2019, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prva reg MK 2015
Registracija do 12.12.2019
525D 130KW
6Brzini Manual
Redovno servisirano
Originalna kilometraza 187.000 KM
Alu bandasi so 4novi m/s zimski gumi
Koza/ Navigacija/ Komanda Vollan/ Tempomat/ Top sostojba prednica , zadnica, kosnici , rucna... Vozeno samo na otvoren pat.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач