Logo

Yugo 55 1.1 Benzin-Plin

Број на оглас: 3116549 | Објавен на: 16.03.2019, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: Yugo

Година: 1990

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 42 kw / 57 ks

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jugoto nigde nema skapano napraveno servis
Aluminiumski bandasi
Motorot e napraven remont
Smenet cel set
Cetiri novi gumi
Registrirano do 23.02.2020 godina.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач