Logo

Prodavam gradezno zemjiste vo Zdanec

Број на оглас: 3116792 | Објавен на: 21.08.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац во населба Жданец со маркица за градба.

цена: По договор

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Gjorgi

Потврден огласувач