Logo

Volkswagen 1200j

Број на оглас: 3117309 | Објавен на: 03.01.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Volkswagen 1200J 1975 godina

voziloto e vo dobra vozna sostojba.
samo za seriozni kupuvaci.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач