Logo

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

Број на оглас: 3117601 | Објавен на: 15.10.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 2.650 €
2.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja registrirana cela godina 09.02.2020

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Samsung

Потврден огласувач