Logo

Vlecna sluzba "combe" Gv

Број на оглас: 3118114 | Објавен на: 06.03.2019, 22:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 123.456 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Profesionalen transport
Vo zemjava i nadvor od nea
24/7 non stop

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  combe

Потврден огласувач