Logo

Rover 620sdi....2.0dizel.

Број на оглас: 3118389 | Објавен на: 17.07.2019, 01:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 620

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Rover 620sdi ...2.0dizel
ekonomichen 300 do 400 den na 100km so garancija !!!!!!!!
Registriran do 06.2019 ispravna vozna sostojba
Plus zimski gumi.
Cena bez cenkanje na lice mesto
Moze i zamena
077819070

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Kumanovo

Потврден огласувач