Logo

Ford Focus 1.8 tdci

Број на оглас: 3118416 | Објавен на: 15.04.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford focus 1.8tdci 115ks 2002godina registriran so zelen karton napraven servis so ful oprema klimatronik elktrika na site stakla centrlno so dva kluca I drugo. povekje informacii na tel

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач