Logo

ПРОДАВАМ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

Број на оглас: 3118896 | Објавен на: 15.07.2019, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Продавам Машина за перење и машина за сушење, и постоље за машина врз машина.
Двете машини се добри.
Ги продавам само комплет!!

Машина за перење - самсунг нано силвер со дисплеј
Машина за сушење - беко со дисплеј.
Види слики.

тел. 070302570

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач