Logo

se prodava Samsung note 3

Број на оглас: 3119082 | Објавен на: 23.03.2019, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: note 3

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telfonot e vo odlicna sostojba so nego odi samo edna silikonska maska..
Zamena samo za Samsung ili Huawei so relna cena
Specifikaciite na telefonot moze da gi proverete ovde:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php
--------------------------------------------------------------
Broj za kontakt:075/554/051

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач