Logo

BMW 525d 2005GOD

Број на оглас: 3119385 | Објавен на: 16.03.2019, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Цена: 5.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525D 170KS 2005GOD EUR4
DONESENA OD ITALIJA

SONCEV KROV
GREACI NA SEDISTA
NAVIDACIJA
DVD
TRI KLUCA
I DRUGA OPREMA...

MOZE DA SE CARINE NA MK TABLICI.
MOZE NA BG TABLICI
MOZE NA IT TABLICI

CENA NA IT TABLICI 5900E

LICE ZA KONTAKT.
078 374 800
078 374 800

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач