Logo

MERCEDES-BENZ A-180 CDI AVANGARD 2010GOD

Број на оглас: 3119759 | Објавен на: 23.03.2019, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes-benz 2010 godina vo odlicna sostojba so 6 brzini oprema: -klima
-abs
-esp
-srs
-air bag
-maglenki
-dalecinsko fabricko na kluc(2 kluca)
-bord kompjuter
-cd radio fabricko mercedes
Bluetooth

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач