Logo

se prodava opel astra

Број на оглас: 3119861 | Објавен на: 12.01.2019, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 500 €
700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel astra 1996 god racen menuvac kolata e vo ispravna sostojba ima klima servo volan inf na tel 077 553 077.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 katence

Потврден огласувач