Logo

AUDI A4 2.0TDI 140KS 2007god.

Број на оглас: 3119873 | Објавен на: 04.06.2019, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 odlicno vozilo stegnato treba samo da se vidi i proba,kolata e registrirana do 12 2019

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 jonce

Потврден огласувач