Logo

Seat IBIZA 1.2 47kw

Број на оглас: 3120037 | Објавен на: 16.01.2019, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ibica 1.2 47kw so prejdeno samo 98000km registrirana do 12.2019 so zelen karton servisirana evtina registracia i odrzuvane so klima abs centr.idr

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач