Logo

Fiat punto 19jtd 105ks 2000god odlicno

Број на оглас: 3120088 | Објавен на: 22.12.2018, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cena za kes 1400e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач