Logo

Huawei P9 kako nov MOZI ZAMENA

Број на оглас: 3120115 | Објавен на: 16.01.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 9.000 МКД
9.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei P9 kako nov bez mana mozi i zamena ponudete 072314672 072314672

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon vo tekstot na oglasot

Потврден огласувач