Logo

Peugeot 206 1.9 HDI Socuvan

Број на оглас: 3120192 | Објавен на: 30.05.2019, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 206 1.9 HDI,
198000 km pominati
Aluminski bandashi, zimski i letni gumi.
Hladnjak nov, komplung nov, nov akumulator pod garancija, kozni sedisti.
Servisiran pred nekolku dena, registriran pred 1 mesec.
Nema nikakov problem, moze da se provere sekade.
Kontakt:
SAMO NA OVOJ BROJ: 072634691

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 XXX