1 / 9
Man 463
3.650 €
15.12.2019 11:32

Прилеп / Прилеп

Se prodava Man 463 97 god bese registriran do 01.09.2019 so kiper sistem gumi 80% ispravna vozna sostojba mozi komplet so kiperkata (kamionot postojano vozi mozi so proba) ekstra cena za kes moze da.go rasturam ako nekoj saka samo mejnac ili motor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078405633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам