Logo

Hamachi 200cc

Број на оглас: 3121134 | Објавен на: 23.12.2018, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Спортски

Година: 2017

Модел: Hamachi 200cc

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


17 konja
Novo gumi
Ima pominato 5600km
Motorot e vo top sostojba

 Валандово

Прати Е-Маил

 Pepi