Logo

Deloven prostor pozadi Univerzalna Sala

Број на оглас: 3121445 | Објавен на: 13.06.2019, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 31 m²

Цена: 40.999 €
41.990 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava deloven prostor pozadi Univerzalna sala 31 m2. Kompletno renoviran i izdaden so zakupnik. Redovna i sugurna kirija.
Za povekje informacii kontaktirajte ne na 076/330-057.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач