Logo

Mp3 Radio Wv

Број на оглас: 3121526 | Објавен на: 12.01.2019, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radioto e kako novo bez nitu edna grepka
Izvadeno od Skoda Octavia 2012
Sega go koristam na Leon
Radioto e so kod

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 X X X

Потврден огласувач