1 / 3
NA DELOVI SEAT LEON 1.9TDI 99-04
11.111 €
18.11.2022 10:20

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2018

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

AVTOMOBILO E SAMO ZA DELOVI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070551662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам