Logo

Alkatel 1x

Број на оглас: 3121940 | Објавен на: 20.01.2019, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: 1x

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.500 МКД
4.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefono e nov ne koristen

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач