Logo

SE PRODAVAAT NIVI SELO DOLNO SRPCI

Број на оглас: 3122111 | Објавен на: 18.06.2019, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 17000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat nivi 17000m2 ,raspostraneti pomegu seloto Dolno Srpci ,Beranci,Ivanjevci parcelite se od po 2000 do 5000 m2,prva i vtora klasa na niva,obrabotlivi za podetalni informacii javetese.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  XXXXX