Logo

Golf 5 1.9 tdi 105 ks 2004 god ful oprema

Број на оглас: 3122117 | Објавен на: 24.06.2019, 05:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi 105 ks 2004 god ful oprema registrirana cela godina na mk tabli 075 514 037 075 514 037

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Lupco

Потврден огласувач