Logo

MERCEDES R 320CDI 7-G TRONIC 4-MATIC

Број на оглас: 3122176 | Објавен на: 12.03.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: R 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES R 320CDI 7-G TRONIC
KLIMATRONIK
BORD COMPJUTER
TEMPOMAT
SERVO VOLAN
PARKING SENZORI
KOZEN ENTERIER
KOZEN VOLAN
METALIK BOJA
ALU-BANDASI
NOVI GUMI
NAVIGACIJA
ELEKRIKA NA SEDISTA
EL-STAKLA
AIR MATIK
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA I E NAPRAVENA KOMPLETEN SERVIS
TEL
075 646 646

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач