1 / 1
iPhone 5s 16gb Neverlock
По Договор
31.05.2022 19:34

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 5s 16gb Neverlock

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika
Mali grebnatinki po aluminiumot
Ekranot e zdrav cist bez grebanici
Se si funkcionira odlicno

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам