Logo

Prikolka

Број на оглас: 3122210 | Објавен на: 05.08.2019, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Prikolica so ruda
registrirna kako vozilo za specijalna namena

kontaakt 070 207 858

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Виножито

Потврден огласувач