Logo

iznajmuvame profesionalno ozvucuvajne do 10.000W

Број на оглас: 3122244 | Објавен на: 14.05.2020, 02:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Изнајмување

Вид на оглас: Се продава


Profesionalno ozvucuvajne za site vidovi proslavi i koncerti od snaga do 10.000 W

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljupco Hi-Fi*Meta-Audio

Потврден огласувач