Logo

SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Број на оглас: 3122486 | Објавен на: 10.07.2019, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 830 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac na mesto Gorica do magistralniot pat Kicevo Ohrid, nasproti benziskata pumpa MakPetrol.Negovata kvadratura e 830m2
Placot ima gradezna dozvola.
Za poveke informacii 070 318 320 Vlatko.

 Агенција за недвижности Оkey

Потврден огласувач