Logo

Stolcinja

Број на оглас: 3122536 | Објавен на: 14.08.2019, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Eko koza-ko novi-ne se na ni edno mesto osteteni.4 ljiljakovi 2 beli

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач