Logo

Se Izdavaat Apartmani

Број на оглас: 3122605 | Објавен на: 19.08.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Marjan Bozinovski 80

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat amartmani "Vila Filip" vo pazarot kaj biznis centarot,samo na 10minuti od centarot na bitola.Apartmanite se napraveni pred nekolku meseci za povejke informacii javetese na-071334205
071334205
071334205

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач