1 / 4
Sony DCR-TRV80E Mini DV-Camcorder Carl Zeiss 1,8/4,5 T
150 €
06.10.2022 14:57

Скопје Центар / Скопје

Odlicno socuvan Sony PAL Camcorder. Funckionira bezprekorno.

Specifikacii: https://www.sony.co.uk/electronics/support/camcorders-tape-camcorders/dcr-trv80e/specifications

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Lovro
Потврден огласувач
071207330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам