Logo

PS3 Play Station 3 kako novi

Број на оглас: 3122803 | Објавен на: 13.06.2019, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Igrite se site originalni i se doneseni od svajcarija! Kako novi!!!

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач