Logo

Turbina za Golf 5 1.9 tdi 105ks seat leon altea touran

Број на оглас: 3122814 | Објавен на: 12.02.2019, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 170 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Model
KKK 1.9 tdi 105ks
Golf 5
Touran
Seat leon
Altea
Vw t5 i drugi

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач