Logo

Fiat Qubo 1.4 8V LPG

Број на оглас: 3123104 | Објавен на: 10.08.2019, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Qubo

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 54 kw / 73 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Qubo 1.4 8V, 73KS, 2010 godina, A- testiran plin, neuvezeno so 150 000 realni kilometri, so servisna kniska, registracija do Avgust 2019, od oprema ima ABS, servo, halogenki, elektrika na stakla i retrovizori, klima, aluminiumski bandazi so novi gumi itn. Cenata e 6000 evra. povekje informacii na 071 250 296.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Djole

Потврден огласувач