Logo

Renault TWINGO 1.2 16V swiss

Број на оглас: 3123206 | Објавен на: 31.01.2019, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Twingo 1.2 Benzin 2008
Kolata e donesena od Svajcarija.
Poseduva:
Klimatronic
Mp3 radio so aux
2 para gumi
2 kluca
Senzor za svetlo
Elektrika na prozori i ogledalo
Servo volan
ABS
Airbag
155000 km so servisna
Platena carina do registracija
Kolata e top.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Burim

Потврден огласувач