Logo

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Број на оглас: 3123252 | Објавен на: 25.06.2019, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Големина на екранот: 9" инчи

Цена: 120 €

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Таблетот е без никакви оштетувања, за цело време додека е користен е со заштитно стакло и футрола. Во комплет со кутија, полнач, слушалки, упатство и нова резервна батерија.

DISPLAY: TypeSuper clear LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Size-8.4 inches, 204.6 cm2 (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution-1600 x 2560 pixels, 16:10 ratio (~359 ppi density), Multitouch-Yes, up to 10 fingers - Samsung TouchWiz UI
Chipset-Qualcomm Snapdragon 800 (28 nm), CPU-Quad-core 2.3 GHz Krait 400, GPU-Adreno 330, MEMORY: Card slot-microSD, up to 64 GB (dedicated slot)Internal16 GB, 2 GB RAM...

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач