1 / 12
Aluminski bandasi so gumi za povejke vozila!
По Договор
24.01.2023 22:12

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

16


Aluminski bandasi so se gumi za Audi/VW/Skoda 5x112 - 225/60/R16
Aluminski bandasi so skoro novi gumi Yokohama za Subaru 215/45/R17
Aluminski bandasi so se gumi za Opel Astra -205/55/R16
Aluminski bandasi so se gumi BBS 205/50/R15 -
Aluminski bandasi za Peugeot 175/65/R14
6x Michelin isto tovarni so C oznaka 205/65/R16 kako novi

POVEJKE INFO NA OVAJ BROJ 078-230-200
078-230-200
078-230-200

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам