Logo

Se prodava kukja

Број на оглас: 3123518 | Објавен на: 16.05.2019, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 240 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1978

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Orce Nikolov

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja na ulica Orce Nikolov, okolu 180 kvadrati, i dvorna povrsina od 240 kvadrati. Povekje informacii na 071 250 296.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Djole

Потврден огласувач