Logo

BOSCH HILTA 36v li SO 6 BATERII

Број на оглас: 3123660 | Објавен на: 18.01.2019, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Ispravna se prodava samo komplet

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач