Logo

Samsung Galaxy Note 4 (N910C)

Број на оглас: 3123736 | Објавен на: 16.02.2019, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy Note 4

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Galaxy Note 4 - Charcoal Black, Exynos verzija so octa core procesor. Maksimalno socuvan, kako sto moze da se vidi od slikite.

BEZ ZAMENI.

https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Nena

Потврден огласувач