Logo

Chevrolet Captiva 2.0 VTI 4WD

Број на оглас: 3124040 | Објавен на: 16.01.2019, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 6.000 €
6.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo super sostojba ful oprema zavrseni cela procedural do registracija uvezen od danska so servisna kniska za zamena druga cena

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач