Logo

plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada

Број на оглас: 3124161 | Објавен на: 21.06.2019, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 430 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 22.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada ima 430m2 so kompletna dokumentacija za gradenje i temeli 12.5m x 9.2m CENA PO DOGOVOR informacii na
TEL:070 223 253

 kicevo

Потврден огласувач