Logo

audi a4 20 tdi 2008

Број на оглас: 3124162 | Објавен на: 09.07.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
12.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a4 20 tdi so 143 ks uvezeno od ch registrirano servisirano golem servis letni i zimski novi gumi,audito e vo super sostojba so realni kilometri so servisna kniska site servisi praveni vo audi ch nee udirano i prefarbuvano.... navigacija so najnovi mapi od 2019...
bez zameni i bez sporedbi so bugarsko italjanskite krsovi..

 .....

Потврден огласувач