Logo

Iphone 6 16gb

Број на оглас: 3124298 | Објавен на: 19.01.2019, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 8.500 МКД
9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone 6 16gb mnogu socuvan,sledi so polnac !!!bez zameni

 /

Потврден огласувач