Logo

Super polovno odrzano vozilo Opel Zafira 2.2 TDR

Број на оглас: 3124722 | Објавен на: 09.05.2019, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODAVAM OPEL ZAFIRA 2.2 DTR .DIZELL, 2003.G,REG,DO 02.2020 G,KAKO OD SALON DOBRO SACUVANO,,POMINATI KILOMETRI 168000.KM, NOVI GUMI ,FUULL OPREMA,10.AJRBAKA,7.SEDISHTA,KLIMA,. CENA PO DOGOVOR A MOZI I ZAMENA ZA GOLF 4 ILI GOLF 5

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Peco

Потврден огласувач