Logo

ЕФТИНО СМЕАСТУВАЊЕ ВО КРУШЕВО

Број на оглас: 3126382 | Објавен на: 07.03.2019, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 150 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам посебен спрат од куќа со 3 соби,кујна,купатило и дневен преастој со TV,WI-FI
Со парно греење.
Повеке инфо на
078 404 857

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Blagojce